2022 Yılındaki Halı Trendleri | Şemikler koltuk yıkama - Karşıyaka koltuk yıkama - Bornova - Nergiz koltuk yıkama - Şemikler halı yıkama - Stor zebra perde yıkama -Örnekköy- Çiğli - Balatçık- Nergiz - Gümüşpala- 0545 583 17 28

Ev dekorasyonunda tüm mobilyaları birbiriyle bağlayan ürün halıdır. Hem işlevsel hem de dekoratif olarak evin ruhunu gösteren ürünlerdir. Kışla birlikte halılar ardiyelerden çıkarılıp yıkamaya gönderiliyor. Eski halılar ise yerini yenilere bırakmaya başladı. Halı alırken yeni trendler hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz? Hadi gelin, Şemikler Halı ve Koltuk Yıkama olarak sizin için derlediğimiz 2020 trendlerine birlikte göz atalım.

 

2020 Yılının Rengi

Öncelikle halının türü kadar önemli olan bir öge var: renk. Renk seçiminde mobilyalarınızla ve duvarınızla uyumuna dikkat etmenizin yanı sıra modaya uygun olmasını istiyorsanız hemen söylemeliyiz ki Pantone, 2020’nin rengini klasik mavi olarak seçti. Dolayısıyla evinizi bu yıl oldukça canlı ve iddialı klasik mavi rengini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra mint yeşili ve safran sarısı da evinizin enerjisini yenileyecektir.

 

Desenler Minimalleşiyor

Desen seçimlerinde ise geçtiğimiz yıllarda patchwork modelleri damgasını vurmuştu. 2022 yılında patchwork desenleri yerini düz renk melanja bırakıyor. Tek rengin hâkimiyetini koruduğu minimal modeller 2022’nin göz bebeği oluyor. Bunun yanı sıra çocuk odalarında resimli modeller ön plana çıkıyor. Bu sebeple hayvan figürlü halılar çocuğunuza ilham olacaktır. Mutfak kullanımında 2022 trendi ise yazı baskılı halılar. Mutfağınızı özelleştirmek için çeşitli mottoların yazılı olduğu size uygun o halıyı bulmak oldukça kolay olacak.

 

El Dokuması Halılar Her Zaman Gözde

Yeni yılda el dokuması halılar ihtişamından vazgeçmiyor. Ancak tüylü halılar yerini çizgisel desenli halılara ve jüt kilimlere bırakıyor. Salonunuzda koltuklarınız oldukça canlı ve renkliyse zemini sadeleştirmek için bu yıl jüt halılara yönelebilirsiniz. Doğal bej ve kahvenin hakim olduğu jüt halılar evinizin gözdesi olacak. Aynı zamanda koridorunuzda sıcak bir his için çizgisel desenli halılar tercih edebilirsiniz. Böylece evinize gelen misafirlerinizi güzel bir karşılama alanı oluşturmuş olursunuz.

 

Yeni Halı Yıkanmalı mıdır?

Hem kışa hem de yeni bir yıla girerken tertemiz halılarınızı yere sermek sağlık açısından da temiz görünüm açısından da oldukça önemlidir. Yeni aldığınız halılarınız, mağazada kalma sürecinde çeşitli mikroplara ev sahipliği yapmış olabilir. Bu sebeple gerek yeni aldığınız, gerek evinizde olan halılarınızı sermeden önce mutlaka halı yıkamaya vermenizi tavsiye ederiz. Renk, çeşit, model ve boyut fark etmeksizin şubemizde ya da evinizde yıkama seçenekleriyle Semikler Halı yıkamayı güvenle tercih edebilirsiniz.

Karşıyaka Kilim Temizleme

%100 Hijyen anlayışı ile müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler sunan Şemikler koltuk yıkama - Bostanlı, Mavişehir, Karşıyaka , Nergiz , Bornova , Şemikler stor perde yıkama 0545 583 17 28 ve Koltuk Yıkama 28 yıldır sizlerin hizmetinizde.

© Copyright 1991 - 2024.
İletişim Bilgileri

Şemikler, 1671.sokak No:458 D:E 35600 Karşıyaka/izmir

05455831728
05455831728
info@semiklerkoltukyikama.com