Ana Sayfa | Şemikler koltuk yıkama - Karşıyaka koltuk yıkama - Bornova - Nergiz koltuk yıkama - Şemikler halı yıkama - Stor zebra perde yıkama -Örnekköy- Çiğli - Balatçık- Nergiz - Gümüşpala- 0545 583 17 28

KARŞIYAKA HALI VE KOLTUK YIKAMA

Her marka ve model halılarınız ücretsiz olarak adresinizden alınır ve adresinize teslim edilir.

Müşterilerimizin Yorumları

Blog Yazılarımız

Halılarımızı Ne Kadar Sürede Yıkatmalıyız
Halılarımızı Ne Kadar Sürede Yıkatmalıyız

Temizlik, insan sağlığını doğrudan etkileyen faktörlerden biri..Devamı İçin

Evcil Hayvanlar ve Halı Temizliği
Evcil Hayvanlar ve Halı Temizliği

Can dostlarımızla evimizi paylaşmak tarifsiz bir mutluluk ve huzur ..Devamı İçin

Bebekli Evde Halı Temizliğinin Önemi
Bebekli Evde Halı Temizliğinin Önemi

Bebekli hayat evinizdeki tüm dengeleri değişt..Devamı İçin

Halı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli
Halı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Halı alırken hepimiz ne kadar kullanacağımıza oranla fiyat araştırm..Devamı İçin

Halılarınızdan Lekeler Nasıl Çıkar
Halılarınızdan Lekeler Nasıl Çıkar

Mum lekesi: Evlerimizi dekore ederken vazge&c..Devamı İçin

2022 Yılındaki Halı Trendleri
2022 Yılındaki Halı Trendleri

Ev dekorasyonunda tüm mobilyaları birbiriyle bağlayan ür&..Devamı İçin

2000 m2 alana sahip Karşıyaka halı yıkama fabrikası ile kilim ve halılarınız %100 ithal şampuanlar ile profesyonel cihazlarda temizlik işlemlerini yapmaktayız.

Sitemiz üzerinden oluşturcağınız servis formu veya telefon ile yapacağınız çağrı ile ev veya işyerlerinizden halılarınızı ücretsiz olarak alıyoruz. Eğer stor perdelerinizi yıkatmak isterseniz profesyonel olan ekibimiz sizlerin yerine söküm işlemi yapmakta ve teslim aşamasında tekrar monte etmekte.

Hem kilimleriniz tertemiz olsun hemde uygun fiyat ile yıkatmanın keyfini çıkarın. Şemikler koltuk yıkama - Bostanlı, Mavişehir, Karşıyaka , Nergiz , Bornova , Şemikler stor perde yıkama 0545 583 17 28 merkezi bir telefon kadar uzağınızda.

Detaylı Bilgi

YAZ GELDİ KARŞIYAKA'DA HALILARI KOLTUKLARI YIKAMA VAKTİ

Yazın ve Ramazan Bayramının yaklaşması ile artık her evi bir temizlik telaşı sardı. Halı, kilim ve koltukların yıkama işlemini Şemikler koltuk yıkama - Bostanlı, Mavişehir, Karşıyaka , Nergiz , Bornova , Şemikler stor perde yıkama 0545 583 17 28 olarak biz üstleniyoruz. Bostanlı, Mavişehir, Şemikler, Nergis, Karşıyaka bölgelerine hergün düzenli olarak ziyaret yapan servis araçlarımız ile halılarınızı alıyoruz ve adresinize teslim ediyoruz.

Yaza özel yıkama kampanası ile halılarınızı m2'si 5.00 ₺ den başlayan fiyatlar ile yıkıyoruz. Temizlenmeyen halı, stor perde, koltuk kalmasın. Yaz kampanyamıza katılmak için sitemizde bulunan iletişim numaraları ile ücretsiz araçlarımızı çağırıp halılarınızı teslim edebilirsiniz.

Koltuklarınızı yerinde uzman ekibimizde yıkıyoruz. Lekelerden kurtulmak için süper bir fırsat. Karşıyaka'daki ev veya ofisinize gelip her tür ve model olan koltukların temizlik işlemlerini yapıyoruz. Koltuk temizleme işlemi için randevu almanız gerekmektedir. Randevu oluşturmak için 05455831728 nolu telefonu aramanız yeterlidir.

Halılarımız evimizin her köşesinde ve sağlığımız için risk oluşturabilmekteler.Halı yıkama ve temizleme işi kesinlikle ve kesinlikle profesyonellik isteyen bir iştir. Karşıyaka bölgesinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan firmamız sizlere hizmet vermeye hazır.

Karşıyaka Kilim Temizleme

%100 Hijyen anlayışı ile müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler sunan Şemikler koltuk yıkama - Bostanlı, Mavişehir, Karşıyaka , Nergiz , Bornova , Şemikler stor perde yıkama 0545 583 17 28 ve Koltuk Yıkama 28 yıldır sizlerin hizmetinizde.

© Copyright 1991 - 2024.
İletişim Bilgileri

Şemikler, 1671.sokak No:458 D:E 35600 Karşıyaka/izmir

05455831728
05455831728
info@semiklerkoltukyikama.com