Halılarınızdan Lekeler Nasıl Çıkar | Şemikler koltuk yıkama - Karşıyaka koltuk yıkama - Bornova - Nergiz koltuk yıkama - Şemikler halı yıkama - Stor zebra perde yıkama -Örnekköy- Çiğli - Balatçık- Nergiz - Gümüşpala- 0545 583 17 28

Mum lekesi: Evlerimizi dekore ederken vazgeçemediğimiz mumlar özellikler döküldükleri yerden nasıl çıkaracağımızı bilmiyorsak hayatımızı bazen zorlaştırabiliyorlar. Halı düz bir zemin olmadığı için mum lekesi bizi en çok üzen yerlerden biridir. Bu işin de kolayı olduğunu hatırlatmak ve sizinle küçük bilgiyi paylaşmak isteriz.

İlk önce halıdaki katı mumu halıya zarar vermeden halıdan çıkarmalıyız. Bu alana buz koymak mumu sertleştireceği için işinizi kolaylaştırabilir. Bundan sonra ihtiyacımız olanlar kâğıt havlu ve ütü olacak. Kağıt havluyu lekeli alana koyun ve üzerine ısınmış ütüyü gezdirin. Bunu birkaç kağıt havlu ile tekrarlanmanız gerekebilir.

Çay lekesi: Kağıt havlu ile sıvı emdirilir. Sirkeli su ile alan temizlenir. Tampon hareketler halınızın yıpranmasını önleyecektir. Daha sonra yine kağıt havluyu birkaç dakika basılı tutun leke gitmiş olacaktır.

Kahve lekesi: Kahve lekesinin biraz inatçı olduğu durumlar için limonlu su ve bulaşık deterjanınızın gücünü birleştirebilirsiniz. Yine kağıt havlu ile ıslaklığını aldığınız alanı tampon hareketlerle siliniz. Daha sonra yine kağıt havluyu birkaç dakika basılı tutun leke gitmiş olacaktır.

Lekeniz inatçı ve sizi zorladıysa bizden almaktan çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Karşıyaka Kilim Temizleme

%100 Hijyen anlayışı ile müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler sunan Şemikler koltuk yıkama - Bostanlı, Mavişehir, Karşıyaka , Nergiz , Bornova , Şemikler stor perde yıkama 0545 583 17 28 ve Koltuk Yıkama 28 yıldır sizlerin hizmetinizde.

© Copyright 1991 - 2024.
İletişim Bilgileri

Şemikler, 1671.sokak No:458 D:E 35600 Karşıyaka/izmir

05455831728
05455831728
info@semiklerkoltukyikama.com