Bebekli Evde Halı Temizliğinin Önemi | Şemikler koltuk yıkama - Karşıyaka koltuk yıkama - Bornova - Nergiz koltuk yıkama - Şemikler halı yıkama - Stor zebra perde yıkama -Örnekköy- Çiğli - Balatçık- Nergiz - Gümüşpala- 0545 583 17 28

Bebekli hayat evinizdeki tüm dengeleri değiştiripyeni biz düzen oturtmanıza neden olur. Temizlik belki de bu değişen düzenin en başında yer almaktadır. Artık temizlik sıklığından tutun kullanacağınız deterjan ürününe kadar her şey değişebilmektedir.

Ev temizliğinde üzerinde durulması gereken yer ilk başta belki de bebeğinizin odasının temizliğidir.

Ancak bu temizlik sırasında yapacağınız yanlış tercihler bebeğinizin sağlığını olumsuz etkileyecektir. Sert kimyasallar içeren ürünlere alerjik reaksiyonlar gösterebilirler. Bunun için, odanın temizliği ayrı bez ve onlar için özel deterjanlarla olmalıdır. Tek seferlik kullan at ürünler ise bu işi riske atmamak için en güvenli yollardan biridir. Süpürgenizin temizliği ve bakımı da aynı oranda önemlidir. Filtrenin haftada bir temizlenmesi, torbasının veya haznesinin boşaltılmasının sıklığı gibi… Odada bulunan halının temizliği ise en can alıcı konulardandır. Evdeki halılar da dahil olmak üzere bebeğinizin odasındaki halılar en geç 2 ay olmak üzere düzenli olarak yıkatmalısınız. Halı yıkatmanın yanında düzenli temizliğiniz sırasında halıyı çok az ilave edilmiş sirkeli su ile silebilirsiniz.

Temizlik rutininize zeminden başlamalı en son oyuncakları temizleyerek odadan ayrılmalısınız.

Karşıyaka Kilim Temizleme

%100 Hijyen anlayışı ile müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler sunan Şemikler koltuk yıkama - Bostanlı, Mavişehir, Karşıyaka , Nergiz , Bornova , Şemikler stor perde yıkama 0545 583 17 28 ve Koltuk Yıkama 28 yıldır sizlerin hizmetinizde.

© Copyright 1991 - 2024.
İletişim Bilgileri

Şemikler, 1671.sokak No:458 D:E 35600 Karşıyaka/izmir

05455831728
05455831728
info@semiklerkoltukyikama.com