Yeni Girne Koltuk Yıkama | Şemikler koltuk yıkama - Karşıyaka koltuk yıkama - Bornova - Nergiz koltuk yıkama - Şemikler halı yıkama - Stor zebra perde yıkama -Örnekköy- Çiğli - Balatçık- Nergiz - Gümüşpala- 0545 583 17 28

Evlerde yapılan halı temizliği genellikle yetersizdir. Elektrikli süpürge ile yapılan temizlik halı içindeki tüm kirleri alamadığı gibi zamanla bu kirlerin halı içerisinde birikmesiyle birlikte halılarımız bakterilerin yaşaması için çok müsait ortamlara dönüşebilmektedir. Bu durum sağlığımızı tehdit etmektedir, özellikle henüz yürümeye başlamamış emekleme aşamasında çocukların bulunduğu ortamlarda halı temizliği konusunda daha titiz olunmalıdır. Halılarınızın derinlemesine temizlenmesi için mutlaka profesyonel desteğe ihtiyacınız vardır. Biz Yeni Girne Şemikler koltuk yıkama  olarak size bu desteği veriyoruz ve iddia ediyoruz bir defa halılarınızı gönderin bir daha başka yere göndermeyeceksiniz.

Halı yıkama Aşamaları:
1- Adresten Alma
Halılarınız bizi aradıktan sonra gün içinde adreslerinizden ücretsiz olarak makbuz karşılığı teslim alınır.
2- Etiketleme
Halılarınızın diğer müşterilerin halılarıyla karışmaması için üzerlerine etiket basılır.
3- Toz Dolabı
Halı yıkama işlemine başlarken ilk aşama halı üzerindeki serbest kir dediğimiz kum, toz, saç kılı vb. materyallerin arındırılması işlemidir. Toz dolabına alınan halılar kirlerinden tamamen arındırılır.
4- Havuzda Bekletme
Halılarınız kimyasallı suda 30 dakika bekletildikten sonra yıkamaya sokulur.
5- Yıkama
Havuzdan çıkan halılar uygun kimyasallar kullanılarak fırçalı makine ile yıkanır. Yıkama esnasında leke çıkarma çalışması yapılır ve ardından durulanır.
6- Sıkma
Makine ile yıkanan halılar rulo haline getirilip 2000 devir kapasiteli santrifüjde sıkmaya girer, sıkma işleminde durulaması yapılır ve kirlerden arınır.
7- Kurutma
Santrifüjden çıkan halılar kapalı ortamda fanlarla kurutulmaya alınır( Kış aylarında kapalı ortam kurutması yapılır). Halıların zarar görmemesi için çift boruya asılır. Askı sistemimiz ¾ galvaniz (paslanmaz) borudan yapılmıştır.
8- Kontrol ve Ambalaj
Kapalı ortam kurutumundaki halılar askılardan indirilip kontrolleri yapılır ve taramaya girer. Tarama işlemi bittikten sonra parfüm sıkılır ve ambalajlanır.
9- Teslimat
Tüm temizleme işlemleri yapılıp, son kontrolleri gerçekleştirilen halılarınız ücretsiz servisimizle adreslerinize teslim edilir.Yeni girne

Karşıyaka Kilim Temizleme

%100 Hijyen anlayışı ile müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler sunan Şemikler koltuk yıkama - Bostanlı, Mavişehir, Karşıyaka , Nergiz , Bornova , Şemikler stor perde yıkama 0545 583 17 28 ve Koltuk Yıkama 28 yıldır sizlerin hizmetinizde.

© Copyright 1991 - 2024.
İletişim Bilgileri

Şemikler, 1671.sokak No:458 D:E 35600 Karşıyaka/izmir

05455831728
05455831728
info@semiklerkoltukyikama.com