Halı Temizliği Neden Önemlidir | Şemikler koltuk yıkama - Karşıyaka koltuk yıkama - Bornova - Nergiz koltuk yıkama - Şemikler halı yıkama - Stor zebra perde yıkama -Örnekköy- Çiğli - Balatçık- Nergiz - Gümüşpala- 0545 583 17 28

Her çağ kendi içinde modernizmini oluşturuyor ve durmadan yenileniyor. Ev dekorasyonunun değişmeyen ana ögelerinden biri olan halılar da bu değişimin etkisini taşıyor. 90’ların sonlarına kadar duvardan duvara halıların kullanımı ve zeminin tamamen halı veya halıfleks ile kaplanması çok yaygınken günümüzde sadece orta alanda kullanılan boyutlar tercih ediliyor. Halıların türü, modeli, deseni zaman içerisinde farklılaşsa da hiç değişmeyen ve her zaman büyük önem taşıyan halı temizliği neden önemlidir? Şemikler Halı ve Koltuk Yıkama olarak halı temizliğini mercek altına alıyoruz.

 

Temizlik Açısından Önemi

Hiç kimse evinin kirli veya dağınık olmasından hoşlanmaz. Temizlik yapmayı sevmeyen kişiler bile evinin her zaman temiz olmasını ister. Ve temizliğin ilk adımı yerleri süpürmektir. Çünkü havadaki toz, evcil dostlarımızın tüyü, dışarıdan giren kirler yer çekiminin etkisiyle zemine ve halıya yapışır. Dolayısıyla haftada en az bir gün halıları süpürmek, ayda en az bir kere ise halı fırçasıyla diplerini temizlemek gerekir. Yılda iki veya üç kere halı yıkama şirketine vererek detaylı bir şekilde temizlendiğinden emin olmalısınız. Halının temiz olması evin temiz olması demektir. Halı yıkama hizmetinde Şemikler halı ve koltuk  Yıkama’yı güvenle tercih edebilirsiniz.

 

Halının Uzun Ömürlü Olması Açısından Önemi

Eşyanın da bir ömrü olduğunu ve bu ömrünü en iyi şekilde geçirme hakkının olduğunu unutmamak gerekir. Halınızı daha uzun ömürlü kullanmak, yıpranmasını engellemek için temizliğine özen göstermelisiniz. Düzenli temizliğini ne kadar sık yapar, siler ve tozlardan ne kadar çok arındırırsanız yeniliğini kaybetme süresini o kadar uzatır ve çok uzun yıllar daha kullanılmasını sağlarsınız. Üzerine dökülen herhangi bir inatçı lekeyi evde çıkaramıyorsanız Şemikler Halı ve Koltuk Yıkama’ya vererek ilk günkü yeniliğiyle geri alabilirsiniz. Unutmamak gerekiyor ki evimizde kullandığımız her eşya iyi bakımı ve temizliği hak ediyor. Çünkü her bir eşya evimizi güzelleştiren ve bize özel alan sağlayan birer oyuncudur.

 

Halı Yıkamanın Sağlık Açısından Önemi

Evdeki mayt (mite) ya da toz akarı olarak bilinen mikroorganizmik canlılar son yıllarda herkesin hakkında bilgi sahibi olduğu haşaratlardır. Bu canlılar en çok yorgan, yastık ve tabi ki halı üzerindeki ölü derilerden ve tozlardan beslenir. Maytların çok yoğunlukta olduğu evlerde çeşitli alerjik reaksiyonlar görülebilir. Hapşırık, kaşınma, göz nezlesi gibi reaksiyonlara sebep olan bu küçük yaramaz canlılardan kurtulmak için halınızın oldukça temiz olduğundan emin olmalısınız. Bu sebeple halı yıkama hizmetlerini kesinlikle ihmal etmemelisiniz.

 

Halı Yıkama Temizliğinin Bizim İçin Önemi

Şemikler Halı ve Koltuk Yıkama olarak kullandığımız hiçbir temizlik ürününde kanserojen içerikli madde bulunmadığını belirtir, sizin ve ailenizin sağlığının bizim için önemli olduğunu hatırlatmak isteriz. Aynı zamanda %100 hijyen ve %100 müşteri memnuniyeti mottosuyla çıktığımız bu yolda halı temizliği konusunda 28 yıllık tecrübemizle hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karşıyaka Kilim Temizleme

%100 Hijyen anlayışı ile müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler sunan Şemikler koltuk yıkama - Bostanlı, Mavişehir, Karşıyaka , Nergiz , Bornova , Şemikler stor perde yıkama 0545 583 17 28 ve Koltuk Yıkama 28 yıldır sizlerin hizmetinizde.

© Copyright 1991 - 2024.
İletişim Bilgileri

Şemikler, 1671.sokak No:458 D:E 35600 Karşıyaka/izmir

05455831728
05455831728
info@semiklerkoltukyikama.com